Projektanti pozemních staveb

Chytřejší návrhy

Projektanti pozemních staveb potřebují vzájemně vybalancovat řadu cílů, jako jsou bezpečnost, náklady, dopad na životní prostředí, předpisy klienta a další. Což však vyžaduje časově náročné, manuální ověřování návrhů s ohledem na místní předpisy a omezení.

Řešení

Chytřejší návrhy s Autodesk®BIM pro infrastrukturu znamenají méně času stráveného u rutinních úloh, více času pro kontrolu návrhu s ohledem na vaše cíle a výsledek, který lépe odpovídá potřebám klienta.


Obsah >

Rychlejší změny

Projektantům pozemních staveb, kteří pracují na dopravních projektech, přináší každý den změny návrhu. S každou změnou mohou projekční týmy strávit hodiny nad aktualizací příslušných částí projektu.

Řešení

S Autodesk®BIM pro infrastrukturu mohou projektanti pozemních staveb vyhodnotit více alternativ návrhu vycházejícího z modelu, přičemž vše udrží vzájemně sladěné a konzistentní.


Obsah >

Spolehlivé výsledky

Při využívání tradičních metod navrhování nejsou analýzy propojeny se samotným návrhem. Hodnocení dopadu a proveditelnost změn může být časově náročné a vede ke zmeškaným termínům.

Řešení


Obsah >

Bezchybná dokumentace

Vypracování projekční dokumentace pro dopravní projekt je tradičně časově náročný a ke vzniku chyb náchylný úkol.

Řešení

S Autodesk®BIM pro infrastrukturu je stavební dokumentace vedlejším produktem navrhování – a díky provázaným prvkům se změny promítnou do dokumentace, čímž se snižuje na minimum nutnost manuálních aktualizací.


Obsah >

Lepší vizuální komunikace

Přesvědčivé vizualizace jsou klíčovou součástí při tvorbě jedinečné a konkurenceschopné nabídky. Pomáhají rychleji získávat potřebná schválení projektu. Představení projekčních nabídek a navrhovaných záměrů zúčastněným stranám však může být časově náročné a často odříznuté od procesu navrhování.

Řešení

S Autodesk®BIM pro infrastrukturu lze přesvědčivé vizualizace připravovat přímo z projektových dat a v kterékoli fázi projektování.


Obsah >
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace