GIS profesionálové

Přesnější sdružování dat

Pro plánování a přípravu dopravních projektů musí být přístupné a použitelné obrovské množství informací, včetně CAD a GIS dat, modelů terénu, rastrových obrázků, 3D laserových skenů či dat z měření LIDAR. GIS profesionálové často stojí před úkolem sdružit tyto informace a zajistit, aby byly použitelné jako základ pro dopravní projekty.

Řešení

S Autodesk®BIM pro infrastrukturu mohou GIS profesionálové snadněji přistupovat k datům z velkého množství zdrojů, sdružovat je a využívat k tvorbě přesnějších a chytřejších základních mapových podkladů pro projekty.


Obsah >

Spolehlivá analýza

Pochopení geografických souvislostí může být zásadní pro rozhodování již v prvotních fázích projektu. GIS profesionálové, kteří pro zdůvodnění takových rozhodnutí potřebují provádět různé typy geoprostorových analýz, musejí mít po ruce nástroje, které jim pomohou najít a vyhnout se požadovaným oblastem.

Řešení

S Autodesk®BIM pro infrastrukturu jsou geoprostorové analýzy, jako analýza ochranných pásem, překrytí či sklonu, integrovány do plánovacího a projekčního prostředí, aby přispěly k lepšímu rozhodování v průběhu celého projektu.


Obsah >

Lepší vizuální komunikace

GIS profesionálové často narážejí na potřebu zvýšit hodnotu informací a zajistit, aby se ta pravá data dostala ke správným lidem ve správný čas – ať už jde o členy projektového týmu, kteří potřebují přístup k mapám a datům, nebo externí partnery, kteří chtějí zůstat informovaní, aby mohli poskytovat průběžnou zpětnou vazbu. Informace ze stejného modelu musejí být podkladem pro přípravu právně uznatelných zpráv a ukázek, aby se zabránilo zpožděním projektů nebo finančním sankcím.

Řešení

Autodesk®BIM pro infrastrukturu usnadňuje možnost zvyšovat hodnotu informací a sdílet data a mapy s členy širšího týmu. Využijte širokých možností vizualizace, včetně vizuálně atraktivních map, ukázek a interaktivních 3D modelů, abyste efektivněji představili záměr projektu a pomohli získat schválení zúčastněných stran.


Obsah >
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace